Kde jsem: Katalog > Dům, byt a zahrada > Dům a zahrada > Čističky vzduchu, radiátory, teplovzduchy > Regulační prvky a doplňky >

Termostatická hlavice Homexpert by Honeywell, M30 x 1.5, bílá (TRH4M30WGE)

Termostatická hlavice Homexpert by Honeywell, M30 x 1.5, bílá (TRH4M30WGE)

Cena:

469 Kč

Koupit za 469 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Termostatická hlavice Homexpert by Honeywell, M30 x 1.5, bílá (TRH4M30WGE): Moderní, ergonomický design termostatické hlavice. Je vhodný na všechny běžné termostatické ventily Honeywell, Braukmann, MNG, Heimeier a Oventrop. Připojení: M30 x 1,5·Energetická třída A Termostatická hlavice · Termostatická hlavice Homexpert by Honeywell, M30 x 1.5, bílá (TRH4M30WGE) od výrobce Homexpert by Honeywell v kategorii Dům & zahrada|Šetření energií a vodou|Šetření při vytápění|Regulace vytápění|Termostatická hlavice. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz! > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Termostatická hlavice Homexpert by Honeywell, M30 x 1.5, bílá (TRH4M30WGE) - popis

nahoru

Moderní, ergonomický design termostatické hlavice. Je vhodný na všechny běžné termostatické ventily Honeywell, Braukmann, MNG, Heimeier a Oventrop. Připojení: M30 x 1,5·Energetická třída A Termostatická hlavice · Termostatická hlavice Homexpert by Honeywell, M30 x 1.5, bílá (TRH4M30WGE) od výrobce Homexpert by Honeywell v kategorii Dům & zahrada|Šetření energií a vodou|Šetření při vytápění|Regulace vytápění|Termostatická hlavice. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Termostatická hlavice Homexpert by Honeywell, M30 x 1.5, bílá (TRH4M30WGE) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Teplovzdušné ventilátory nebo Topidla, Příslušenství ke zvlhčovačům a ionizátorům, Ventilátory.

Nejlevnější Termostatická hlavice Homexpert by Honeywell, M30 x 1.5, bílá (TRH4M30WGE) akční ceny - Levné Termostatická hlavice Homexpert by Honeywell, M30 x 1.5, bílá (TRH4M30WGE)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Termostatická hlavice Homexpert by Honeywell, M30 x 1.5, bílá (TRH4M30WGE) stojí 469 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Termostatická hlavice Homexpert by Honeywell, M30 x 1.5, bílá (TRH4M30WGE) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Regulační prvky a doplňky.

Termostatická hlavice Homexpert by Honeywell, M30 x 1.5, bílá (TRH4M30WGE) najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz