Termostatická hlavice Danfoss Link 014G0540

Cena:

1 290 Kč

Koupit za 1 290 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Termostatická hlavice Danfoss Link 014G0540: Termostat Link™ Connect™ od společnosti Danfoss je elektronická termostatická hlavice pro radiátory, které se používá společně s centrálním regulátorem Danfoss Link™ CC. Zajistí vám příjemné teplo při maximální energetické účinnosti. Lze jej rychle a jednoduše nainstalovat a bezdrátově propojit s centrálním regulátorem. Díky vestavěnému displeji lze termostat Connect™ intuitivně ovládat a přesně nastavovat. Termostaty Danfoss Link™ Connect jsou vhodné pro 90 % stávajících radiátorů. Pokud již na radiátoru termostat pro regulaci teploty máte, můžete jej snadno vyměnit za inteligentní termostat Danfoss Link™ Connect. Termostaty Link™ jsou kompatibilní s většinou typů ventilů. Součástí dodávky jsou adaptéry pro nejběžnější typy ventilů. Pokud váš radiátor nemá termostat pro regulaci teploty, ale například ručně ovládaný uzavírací ventil bez nastavení teploty nebo staré rohové či přímé ventily, musíte nejprve přejít na moderní typ ventilu, aby bylo možné nainstalovat termostat Link™. T... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Termostatická hlavice Danfoss Link 014G0540 - popis

nahoru

Termostat Link™ Connect™ od společnosti Danfoss je elektronická termostatická hlavice pro radiátory, které se používá společně s centrálním regulátorem Danfoss Link™ CC. Zajistí vám příjemné teplo při maximální energetické účinnosti. Lze jej rychle a jednoduše nainstalovat a bezdrátově propojit s centrálním regulátorem. Díky vestavěnému displeji lze termostat Connect™ intuitivně ovládat a přesně nastavovat. Termostaty Danfoss Link™ Connect jsou vhodné pro 90 % stávajících radiátorů. Pokud již na radiátoru termostat pro regulaci teploty máte, můžete jej snadno vyměnit za inteligentní termostat Danfoss Link™ Connect. Termostaty Link™ jsou kompatibilní s většinou typů ventilů. Součástí dodávky jsou adaptéry pro nejběžnější typy ventilů. Pokud váš radiátor nemá termostat pro regulaci teploty, ale například ručně ovládaný uzavírací ventil bez nastavení teploty nebo staré rohové či přímé ventily, musíte nejprve přejít na moderní typ ventilu, aby bylo možné nainstalovat termostat Link™. Termostat Danfoss Link™ Connect™ je vhodný pro standardní radiátorové ventily značky Danfoss (RA, RAV, RAVL, RTD) i pro jiné přípojky (M30x1,5: TA Heimeier, Honeywell, Oventrop a M28x1,5: MMA, Herz, Orkli, Comap). Rozpoznání otevřeného okna·Adaptivní učení·Přesná PID regulace·Podsvícený displej K provozu jsou zapotřebí 2 baterie AA (nejsou součástí dodávky), které lze objednat samostatně pod obj. č. 652502. Radiátorová termostatická hlavice · Součástí dodávky jsou adaptéry pro radiátorové ventily RA, RAV, RAVL a M30.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Termostatická hlavice Danfoss Link 014G0540 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Teplovzdušné ventilátory nebo Topidla, Příslušenství ke zvlhčovačům a ionizátorům, Ventilátory.

Nejlevnější Termostatická hlavice Danfoss Link 014G0540 akční ceny - Levné Termostatická hlavice Danfoss Link 014G0540

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Termostatická hlavice Danfoss Link 014G0540 stojí 1 290 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Termostatická hlavice Danfoss Link 014G0540 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Regulační prvky a doplňky.

Termostatická hlavice Danfoss Link 014G0540 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz